Vy över fjord
Hur kan vi hjälpa till?

Kontakt

Intresserad av vad vi kan göra för din organisation?

Ta reda på hur vi kan hjälpa Er att uppnå Era mål. Fyll i dina kontakt- uppgifter och vi kontaktar dig inom 48 timmar. 


Press & Media

Göran Svensson
Styrelseordförande, Mantec International AB
Vädursgatan 6
412 50 Göteborg
Telefon: +46 31 722 69 96
E-mail: goran.r@mantec.eu
 

Framtida medarbetare

Är du intresserad av att bli en del av vårt konsultteam kan du läsa mer på vår karriärsida.
 

Allmänna förfrågningar 

Mantec International AB
Vädursgatan 6
412 50 Göteborg
Telefon: +46 31 722 69 90
E-mail: mantec@mantec.eu

Representation

GÖTEBORG
(Huvudkontor)
Vädursgatan 6
SE-41250 Gothenburg
Sweden
+46 31 722 69 90
goteborg@mantec.eu

KÖPENHAMN
Arne Jacobsens Allé 7, Plan 5
DK-2300 KÖPENHAMN S 
Denmark
+45 7027 6210
kopenhamn@mantec.eu 

HELSINGFORS
Karhumäentie 3
FI-01530 Vantaa
Finland
+358 9 3540 7030

helsingfors@mantec.eu 

FRANKFURT
An der Welle 4
D-60322 Frankfurt
Deutschland
+49 69 7593 8472
frankfurt@mantec.eu

JAKARTA
Ariobimo Sentral, 4th Floor
JI. H.R. Rasuna Said Kav. 
X-2 No. 5, Jakarta
Indonesia
+6221 5290 9177
jakarta@mantec.eu

OSLO
C.J. Hambros Plass 2C
N-0164 Oslo
Norway
+47 2337 2570
oslo@mantec.eu

LONDON
180 Piccadilly
London W1J 9HF
UK
+44 20 79 17 28 25
london@mantec.eu
 

WARSZAWA
Warszawa Financial Centre 
Sp. z.o.o., ul. E. Plater 53
PL-00-113 Warszawa
Poland
 +48 22 528 6609
 warszawa@mantec.eu

KUALA LUMPUR
Level 28, Central Plaza 34
Jalan Sultan Ismail
50250, Kuala Lumpur
Malaysia
+603 2149 0943
kuala.lumpur@mantec.eu

SHANGHAI
Level 18, suit 1803.
699 NanJing West Road
Jing' An District
Shanghai, 200041 
PR China
+86 21 6141 3726 
shanghai@mantec.eu